• Свеж
JI-CHENGS 2 инчен Магнетни Надворешниот Магнет 40 4 ohm 3-вати Аудио Звучници со Bluetooth
zoom_in

JI-CHENGS 2 инчен Магнетни Надворешниот Магнет 40 4 ohm 3-вати Аудио Звучници со Bluetooth

DEN 578.16

Од стока
check Во продавницата

Боја на случаен избор (default главната слика), или можете да ни кажете на боја сакате.Обичај обработка : Да бренд : Модел : H-052 Тип : Електрични (динамичен) Користи : Amplifting Облик : Правоаголник Режим : еден хартија тенџере Moxia материјал : не-хартија Магнетно коло форма : надворешното магнетно Номинална моќност : 3 Номинална отпорност : 4.

Вака можеби ќе ви се допадне..