• Свеж
4 во 1 Чаша Носителот Проширувач за Автомобил, Suertree Автомобилската Првенство Носител и Организатор, Мултифункционален Автомобил Чаша Носителот Insert (Sable)
zoom_in

4 во 1 Чаша Носителот Проширувач за Автомобил, Suertree Автомобилската Првенство Носител и Организатор, Мултифункционален

DEN 597.60

Од стока
check Во продавницата

【ПРИЛАГОДЛИВИ АВТОМОБИЛ ЧАША НОСИТЕЛОТ】На Дното може да се одржи до 2.83 инчен чаши.Горниот држач, се прилагодливи и може да се одржи до 5.9 инчи.Тоа може да биде складирање на купот, шише, телефон, па дури и bolws. 【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】Оваа чаша носителот применуваат високо-квалитетна ABS пластика која е издржлив и топлина-отпор. 【ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН】автомобил чаша носителот е дизајниран за да го спаси повеќе простор за клиенти и може да се ротира 360. 【Како USER-FRIENDLY】Лесно да се инсталира и користи.Прво, се приспособат на база на купот на носителот да се вклопи во оригиналниот автомобил чаша носителот, а потоа и ротирање на купот на носителот да се појави надвор фиксно клуч во базата се додека не се фиксни. 【ШИРОКА ПРИМЕНА】Тоа се вклопат за повеќето автомобил.Основата на купот на носителот може да се прилагоди од 2.60 во 3.94 во.Бидете сигурни дека вашиот автомобил е во овој опсег.Поправи чаши цврсто на купот на носителот.Четири во еден мултифункционален автомобил чаша носителот има повеќе од само чаши.На прилагодливи вода купот на носителот може да се одржи на вода чаши, термос шолја, поп лименки, па дури и пржено пилешко.Боја : Црна.Материјал : отпорни на Топлина, UV заштитени, водоотпорен ABS пластика.Чаша Носителот Големина : 2.6 инчен x 8.8 инч.Четири Чаша Носителот Дијаметар:2.9-5.9 инчен, 2.6 инчен, 2.8 во, 2.8 инчи.Пакување Тежина : 0.97 lbs.Поправи чаши цврсто на купот holder Four во еден мултифункционален автомобил чаша носителот има повеќе од само cups The прилагодливи вода купот на носителот може да се одржи на вода чаши, термос шолја, поп лименки, па дури и пржено пилешко.Дали сте загрижени што ќе нема да имаат место да се стави чаши и дребулии додека возите?Дали сте вознемирени затоа што немате право големина на чаша носителот?.Можете да се обидете SUERTREE мултифункционален 4 во 1 автомобил купот на носителот.Answer : ___________________________ Note : .

Вака можеби ќе ви се допадне..