• Свеж
vljsfkh Свитлива Маскирани Грб Багажник, Мултифункционален Ротирачки Сушење Рек, Високо ниво на Вратот на Дното Кошула Закачалки Редење, Не се Лизга Облека Организато
zoom_in

vljsfkh Свитлива Маскирани Грб Багажник, Мултифункционален Ротирачки Сушење Рек, Високо ниво на Вратот на Дното

DEN 311.76

Од стока
check Во продавницата

【Уникатен Дизајн】Специјално дизајнирани за високо-collared облека и маскирани облека закачалка, веќе не мора да се грижите за облека набори, јака деформација, три-димензионални сушење, вентилација и брзо сушење. 【Ротирачка Капа Стојат】Со ротирачка капа влечете, рамни сушење, ќе може да се одржи на облека, капа за да се избегне преклопување, не е лесно да се исуши. 【Спречува Пропаѓање】Внимателен шапка клип дизајн, па можете да клип шапка кога сушење алишта со капа, не грижете се за шапка ќе се лизга надвор, брзо сушење. 【Универзална】Виси тока висина може да бидат избрани, погоден за различни облека.Бесплатни прилагодување според различни облека за да се спречи деформација, удобен и практичен. 【360° Ротирачки Кука】360° ротирачки кука за да се спречи пропаѓање.Слободна да ротира 360 °, ротирате со ветрот, да се спречи пропаѓање, лесен за чување.

Вака можеби ќе ви се допадне..