• Свеж
Bonlux e26 g16.5 led Candelabra Сијалица 40w led Lumiled Сијалица 6000K 380lm ac120v 4w g50 led Свет Сијалица за Лустерот,Суета и Тавански Вентилатор Светилки 6Pack
zoom_in

Bonlux e26 g16.5 led Candelabra Сијалица 40w led Lumiled Сијалица 6000K 380lm ac120v 4w g50 led Свет Сијалица за

DEN 575.76

Од стока
check Во продавницата

【МАЗНА DIMMABLECompact мини големина e12 сијалица погоден за повеќето светлосни тела со candelabra E12 чашката,особено за тела со led светилки во мал дијаметар и висина да го замени B10 Б11 LED сијалица. 【ЦЕЛОСНО DIMMABLE 】 Нуди 380 lumens на килибар жолтеникаво удобни и релаксирачки сјај, мазна затемнување способности од 0-100% (од темно до најсветлиот), не треперење, Не бучава.Ние веруваме дека ќе биде далеку од треперење или сиромашни затемнување по менување да Bonlux светилки. 【ОКО-CARINGno-треперење или strobe топло бела боја го заштитува вашето семејство е вид;led lumiled сијалица е широко се применуваат во Затворен и отворен,како што се лустерот светилки,тавански вентилатор светилки,тавански светилки,суета сијалица,биро сијалица,трпезарија сијалица,Бања светилки,откриваат светилки,Бистро Бар Осветлување,ѕид тела,светлосни тела,акцентот тела,Декорација,жици и слично. 【Животниот век И ГАРАНЦИЈА】 : G16.5 led сијалица со Epistar чип,Бренд со вжарено,Бренд возачот и полнење хелиум за топлинска dissiparation се осигура до 25,000 часа со 1 година гаранција,ни e-mail преку вашата нарачка, ако имате било какви квалитет проблем, замена или рефундирање ќе бидат испратени под гаранција. 【ВИСОКА LUMENUnique крстот филамент дизајн кој изгледа зачудувачки на вклучено или исклучено, помага да се дистрибуираат светлина рамномерно, и им помага на дифузна сенка ефект низ собата;.G16.5/G45 E26 LED сијалица со вжарено Големина : ø45 x H78mm Моќ : 4 W LED CCT : Г.С. 6000 K Грло : E26 Текст : AC110-130 V Прозрачна Флукс : 380lm Зрак агол : 330° Светилки База : E26 Сенка во боја : Жолто CRI : 80 Dimmable.

Вака можеби ќе ви се допадне..