• Свеж
Hicaseer Галакси S21 Ултра 5G Случај, Изградена-во Перница Airbag Проѕирен Не се Лизга и Пад Доказ [Поддршка за Безжично Полнење] Случај за Samsung Галакси S21 Ултра 5G 6.8 - Сина
zoom_in

Hicaseer Галакси S21 Ултра 5G Случај, Изградена-во Перница Airbag Проѕирен Не се Лизга и Пад Доказ [Поддршка за

DEN 358.08

Од стока
check Во продавницата

✿[Компатибилен со] : Samsung Galaxy S21 Ултра 5 G 6.8". ✿ [Материјал] : Проѕирен мат тешко PC + флексибилни анти-капка TPU, обезбедување на ултра-отпорни на заштита од влијание, гребнатини и капки. ✿ [Работ Заштита] : поставените edge е 15mm повисока од камерата и 10мм повисока од работ на екранот, кои може ефикасно да се заштити камера и екран од дневниот гребнатини и чувајте го на безбедно.далеку од груб терен. ✿ [Не се лизга дизајн] : Единствена не се лизга дизајн обезбедува одлични зафат и удобно рака чувство.Чувствителните гумени копчиња лесно да го притиснете и да реагираат брзо. ✿ [Shockproof] : интегрирана airbag технологија.Кога вашиот телефон случајно паѓа, поместена воздушни перничиња вградени во четири страни може да го апсорбира ударот од паѓање и да се заштити вашиот телефон од случајно паѓање.Опис на производот : Лесен пристап до сите порти и копчиња, без демонтирање на случај (поддржува и безжично полнење, ако вашиот телефон може да се користи безжично полнење).Поставените edge е 15mm повисока од камерата и 10мм повисока од работ на екранот, кои може ефикасно да се заштити камера и екран од дневниот гребнатини и да се чува далеку од груба подови.Уникатен не се лизга дизајн обезбедува супер контрола и удобно рака чувство.Чувствителните гумени копчиња лесно да го притиснете и да реагираат брзо.Интегрирани airbag технологија.Кога вашиот телефон случајно паѓа, поместена воздушни перничиња вградени во четири страни може да го апсорбира ударот од паѓање и да се заштити вашиот телефон од случајно паѓање.Пакетот вклучува : 1 x Заштитна Телефон Случај за Samsung Галакси S21 Ултра 5 G.

Вака можеби ќе ви се допадне..