• Свеж
GIVEDOUA 5202 LED Магла Светилки, 5201 PS19W PS24W LED Магла Светилки, Екстремно Светла Дење Работи Светла светилки drl Светилки Замена за 12V 24V Автомобили, Камиони (Пакување од 2) , 6500K X
zoom_in

GIVEDOUA 5202 LED Магла Светилки, 5201 PS19W PS24W LED Магла Светилки, Екстремно Светла Дење Работи Светла светилки

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

【300% Осветленост】На 5202 LED сијалица опремени со 33 високо-моќ Чипови, Проекција објектив за подобро фокусирање светлина ефект, 360 степени зрак агол за максимална светлина на производството и понатаму осветлување далечина.Работна сила : 9 W, Напон : 9-30 V, Лумен : 1200 LM/PC, Водоотпорен IP67, Боја : 6500 K Xenon Бела. 【99% Компатибилност】 5202/5201/PS24 W/PS19 W итн.Може да се користи како дење работи светла и светла за магла( Не одговара фарови, нема висок/низок зрак функција) ве Молиме да го проверите оригиналот светилки големина и прирачникот за сопственикот потврди кој модел ќе треба пред купување. 【Во текот 50,000-час животниот век】На PS24 W led светилки изградена-во интелигентни IC возачот обезбедува стабилна сегашните и краток спој заштита.Авијација алуминиум домување се обезбедува подобро дисипација на топлина.Постојан работен тековната со користење на secure температура прави светилки имаат подолг животен век до 50000 часа. 【5-Минути Лесна Инсталација】На PS19 W led светилки има не-поларитетот дизајн, Plug and play 1 : 1 дизајн со халоген крушка, нема потреба повеќе модификација или флип.Тоа работат и во било лоши временски услови, апсолутно најдобар избор за возење во врнежлив, fogy, или снежните денови. 【100% Задоволителна Услуга】Секој пакет е тестиран пред да се достави и ние обезбедува Висок Квалитет и Пријателска Услуга.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку својата цел.Ние сме мило да обезбедуваат 1 година кавга бесплатна услуга за наплата за да се направи вашата нарачка ризик бесплатно.

Вака можеби ќе ви се допадне..