• Свеж
Океанот Желка Фрлиле Ќебе 40x30 Меки Топло Бебе Swaddle Ќебе Момчиња, Девојки, Примање Ќебиња Деца и Деца Ќебиња, Лесни Луксузни Бушава, за цела Сезона
zoom_in

Океанот Желка Фрлиле Ќебе 40x30 Меки Топло Бебе Swaddle Ќебе Момчиња, Девојки, Примање Ќебиња Деца и Деца Ќебиња,

DEN 1828.80

Од стока
check Во продавницата

❤✔.Патување / Фрли големина 40x30 инчи. ❤✔.Материјал : Ова ќебе користи висок квалитет фланелен боксери ткаенина од 285 грама на квадратен.Не исчезнува, lint-бесплатно, ултра-меки ќебе може да се користи како погоден за носене ќебе. ❤✔.Премиум Ткаенина - материјалот ќе изберете за ова ќебе е фланелен боксери руно, кој е направен од 100% микрофибер полиестер и брусен да биде супер мазно, меко, кадифен и дише на двете страни. ❤✔.На antistatic заврши ефикасно ќе ја подобри состојбата на статика, многу нежно и кожа-пријателски за деликатна кожа.Кој прецизната изработка, Ќебе за да додадете издржливост. ❤✔.Совршен За Сите сезони : Нашите ќебиња и двата се затоплување и дише.Тие ќе топло ти се појавува во зимата и лути летни ноќи.Оттука, тие се совршени за сестрана удобност.

Вака можеби ќе ви се допадне..