• Свеж
FGYSFT Елка Складирање Торба - Божиќ Дрво Ќебе Покрие Мулти-Функција Голем Капацитет Кеси Мебел Перница Складирање Торба Отворено Полиестер, Водоотпорен
zoom_in

FGYSFT Елка Складирање Торба - Божиќ Дрво Ќебе Покрие Мулти-Функција Голем Капацитет Кеси Мебел Перница Складирање

DEN 551.76

Од стока
check Во продавницата

【Голема елка складирање торба】Лесно да ги зачувате вашите вештачка елка на крајот на годината со нашата Елка Торба.Одлично за вашето дрво, garlands, па дури и светла.Димензии : 68" x 20" x 30". 【Тешки платно】Изграден со издржливи двоен слој 210d оксфорд платно материјал кој спречува солзи и е водоотпорен.Без разлика на тоа ако ги чувате вашите елка складирање перниче во вашиот гаражата, таванот, барака, или дома, вашето стебло ќе биде подготвен за следната сезона. 【Безбедно чување и заштита на вашиот дрво】Карактеристики голем отвор за лесно stowing на дрво, со целосна должина на патент.Нашето дрво складирање кеси се задржи вашиот дрвја целосно заштитен од прашина, влага, па дури и мали critters. 【Засилен се справува】На нашата Елка Торба карактеристики засилен рачки кои го прават тоа лесно да се носи на складирање чантата насекаде.Издржливост можете да им верувате, без разлика колку се тешки торба. 【Здрав патент】Нашиот Божиќ складирање торба карактеристики мазна оперативни патент што ви овозможува да го отворите торба е доволно широка за да лесно се вклопи во вашиот дрво.Без грижи на оштетување на вашиот дрво, додека ставајќи го во внатрешноста на чување торба.Издвои вашата работа и да уживаат во овој одмор со вашето семејство!Среќен Божиќ!Честитки од FGYSFT.Љубов декорирање за време на празниците, но страв пакет-up? . .со овој Модерен Дрво Складирање Торба ќе всушност, со нетрпение очекуваме да пакување до вашиот елка!Нема повеќе ќе се соочи празник битки борење вашиот вештачко дрво назад во кутија што дојдоа.Заштита на Вашиот Дрвото го Чува во Потрага New Rescue вашето дрво од својата кутија оваа Пролет!Squashing вашето дрво во својата стара кутија компреси гранки - ако можете дури и да успее да го добие назад од таму!Па тоа е многу потешко да се постави и да се бараат совршен следниот пат.Но, ова чување торба го чува во потрага на нови плус штити вашето дрво од оштетувањата предизвикани од влага, сите видови на штетници и прашина.Желбата за Стрес-Слободен и Релаксирачки Пролет Чистење?Тоа е време да се направи вашите желби се обистини, секој празник set-up & расчистување од сега па натаму ќе биде бриз!Ова Дрво, Складирање Торба е толку лесно да се управуваат и да се отвора широк, па можете да го пополните со леснотија!Всушност тоа е толку лесно, ќе мора нозете нагоре во рекордно време!Потврди ја големината треба пред купување ве молам.Ако сакате да видите повеќе Божиќ украси, ве молиме пребарување "FGYSFT Божиќ".

Вака можеби ќе ви се допадне..