• Свеж
HUANE Чевли Кабинет Големи Чевли Рек Организатор 6 Ниво, Трајни Чевли Полица за Складирање за 18-24 Пара Чевли (Големина : 79cm x 26cm x 117cm)
zoom_in

HUANE Чевли Кабинет Големи Чевли Рек Организатор 6 Ниво, Трајни Чевли Полица за Складирање за 18-24 Пара Чевли

DEN 7822.80

Од стока
check Во продавницата

【ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија】Чевли Кабинет Е Толку Компактна Ова Е Совршен Избор За Мали Простори ,па Тоа Ќе Не заземаат Простор Во Вашиот Ходникот Или Спална соба .таа Е Погодна За Вашиот Дом И се Изнајмува Стан во дневната Соба За Складирање. 【 Бамбус Материјали 】 На чевли решетката е направен од природни бамбус материјал.Текстурата е тешко, градбата е цврста и услугата животот е долга.Згора на тоа, бамбус е обновлив ресурс и е природно еколошки. 【 6 Ниво Чевли Рек 】 Продавници до 18-24 пара чевли.Можете да посебна чевлите, ако треба, како што спортски чевли се стави на горните полици, други чевли на пониските полици. 【 Да зачувате Простор 】 Мала меморија, одговара само за никаде, може да биде исполнет со чевли во чевли организатор, намалување на нередот и лесно може да го најдете на чевли сакате, да обезбеди повеќе простор за складирање. 【 Лесно да се Соберат 】 Едноставна структура дизајн го прави многу лесно да се соберат.Едноставно се соберат полица со рака со дадени делови, носи голема погодност.Оваа Чевли Кабинет Две-ниво Three-tier Чевли Кабинет Совршено Одговара на Вашата Модерен Стил на Мебел.Можете Дури И Може Да Се Стави Некои Украси На Тоа Да Се Направи Секој Кој Го Посети Вашиот Дом Фалат Вашата Ходникот Простор.★ На чевли рек обезбедува доволно простор за чевли, вашите чевли веќе нема да лежат на подот во групи, тие ќе се појават уредно на полица!Тоа може да се користи затворен како и на отворено на балконот.★ Пакет содржина - 1 x Чевли Рек★ Спецификации - Материјал : Бамбус - Боја : Кафена Производ Димензии (Широчина x Длабочина x Височина) : ? 69cm x 26cm x 117cm / 27.2 во x 10.2 во x 46in? 79cm x 26cm x 117cm / 31.1 во x 10.2 во x 46in★ Карактеристики√ Голем капацитет за складирање.√ Лесно собранието & користете√ Флексибилни и стабилна.√ За плакарот, подови, ѕидни, или секаде каде што има рамна мал простор.√ Употреба во entryway - Чувајте ги вашите чевли организиран со леснотија.√ Употреба во кабинет - Продавница лични предмети како што се затворен облека и чевли, итн.√ Употреба во спалната соба - се Трансформира во цвет решетката да декорирате вашиот живот.√ Употреба во кујната - Место јадења и дребулии, и повеќе.★ По-продажбата на Услугата - Ако наидете на проблеми за време на инсталација и употреба, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат и да одговорат во рок од 24 часа.★ Совети - Ако постојат мириси (безопасни) само на нив и надвор на воздух во вентилирани место за неколку часа.- На децата не им е дозволено да се искачи или игра на производот од безбедносни причини.- Таму може да биде грешка на 1~3 cm поради прирачник за мерење.Answer : ___________________________ Note : Ние само го продаде чевли кабинети, другите се користат како декорација.

Вака можеби ќе ви се допадне..