• Свеж
8X1 1/4 6 Лобус Рамен Nibs Груб Навој Тип 17 Надворешен Навој Делумно Тема Цинк Жолта (Пакување од 100)
zoom_in

8X1 1/4 6 Лобус Рамен Nibs Груб Навој Тип 17 Надворешен Навој Делумно Тема Цинк Жолта (Пакување од 100)

DEN 1447.20

Од стока
check Во продавницата

Заострените точка со чип шуплина.Шест-лобус на одморите пренесува вртежен момент со помалку потребни надолен притисок.Термички обработени.Земја на потекло : Кина. 8 X1 1/4 6 Лобус Рамен Nibs Груб Навој Тип 17 Надворешен Навој Делумно Тема Цинк Жолта (Пакување од 100).

Вака можеби ќе ви се допадне..