• Свеж
[Pack 2] 3 во 1 Безжична Станица за Полнење Компатибилен со Apple Види, Airpods Pro/2, iPhone 8 & Погоре и Магнетни Безжична Станица за Полнење Наменета за iPhone 12/13 Серија
zoom_in

[Pack 2] 3 во 1 Безжична Станица за Полнење Компатибилен со Apple Види, Airpods Pro/2, iPhone 8 & Погоре и Магнетни

DEN 958.80

Од стока
check Во продавницата

Еден кабел, проштална да неуредна : Уморни од повеќе кабли?Со користење на овој 3 во 1 безжична станица за полнење, може да ви наплати за телефон, види и airpods во исто време.Едноставно приклучување на USB за да го C кабелот со КК 3.0 адаптер (како подарок за вас) кои можат да понудат стабилна власт, и да ви донесе одличен безжични полнење искуство.Со компактен дизајн, го полначот стојат крие види и airpods про кабли, заштеда на вашето биро простор, погоден за дом, канцеларија и патување.Мулти Заштита : Направен на заштита на животната средина пламен-retardant материјал, обезбедување на над-струја заштита, во текот-напон заштита, како и над-полнење заштита.Со одличен систем за ладење кој ефикасно се подобри ефикасноста на полнење.Топлина дисипација дупки на грб се осигура дека уредот не ќе штета поради прегревање.Ви овозможат посеопфатна заштита. [Силни Магнетни Апсорпција] Направени од премиум алуминиум со CNC производна техника, елегантни домот и повеќе high-end.Силни магнетни адсорпција се направи вашиот i Phone 12/13 серија авто-усогласување, со што на брз и стабилен безжичен полнење искуство.Компактниот модерен дизајн совршено се вклопува во секој простор, од заводот за дневна соба.Мала големина на многу преносни и удобен, го прави идеален за патување. [Слободни Вашата Рака] магнетно станица за полнење може да го полните вашиот i Phone 13/12 серија од повеќе агли.Едноставно поставете го вашиот i Phone 13/12 серија да идеален агол на застане, таа автоматски ќе се усогласат телефонот полнење област за да се обезбеди ултра-брзо полнење и цврсти магнетни конекција.Можете да ја видео-конференција во портрет или на кратко се ротираат за да се види видеа во пејзаж дека целосно ќе слободни вашите раце или грлото на матката. [Наменета за i Phone 13/12 Серија] безжичен полнач може да го полните телефонот, види, airpods во исто време.Брза безжична полнење 10 W за i Phone 13 Про Max/13 Pro/13/13 Мини/12/12 Pro/12 Про Max/12 Мини, 3 W за apple види 7/6/SE/5/4/3/2, 5 W за airpods 3/2/Pro. [Забелешка : Само компатибилни со Маг-Безбедно от случаи за Маг-Безбедно прилог за полнење на безжичниот.]. [Pack 2] 3 во 1 Безжична Станица за Полнење Компатибилен со Apple Види, Airpods Pro/2, i Phone 8 & Погоре и Магнетни Безжична Станица за Полнење Наменета за i Phone 12/13 Серија.

Вака можеби ќе ви се допадне..