• Свеж
ZVE Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 13 Про Max, Патент Случај со RFID Кредитни Картички Носителот на Слотот за врвка за околу Рака Чанта Заштитна Кожа Покрие Компат
zoom_in

ZVE Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 13 Про Max, Патент Случај со RFID Кредитни Картички Носителот на Слотот

DEN 647.76

Од стока
check Во продавницата

Компатибилен со i Phone 13 Про Макс (Само) 2021 пуштен на слобода, 6.7" дијагонала на екранот големина, најголем еден.YKK Патент Обезбедува 10+ картички и готовина.Овој Паричник Случај Погодно да се носат со рацете слободни врвката за на рака.Воскресна Усните за Заштита на Екран и Камера од Гребење и Пуштање.Прецизни Cutouts за Лесен Пристап до Сите Порти, Не се Меша со Микрофон Користење.

Вака можеби ќе ви се допадне..