• Свеж
Шминка Алатка, се Соочи со Шминка Материјали Преносни Шминка Четка во Собата, Таписерии за Професионалци Почетник
zoom_in

Шминка Алатка, се Соочи со Шминка Материјали Преносни Шминка Четка во Собата, Таписерии за Професионалци Почетник

DEN 739.20

Од стока
check Во продавницата

Заврши алатки, можете да работат на себе, погоден за сочинуваат ентузијасти.Сите четки се направени од високо-квалитет на коса, која не ја оштетува кожата, мека и еластична, и се чувствуваат удобно во контакт со кожата.Со мека на допир и природна боја, лесно да се држиме до прав честички, со што сочинуваат ефект повеќе деликатни и компактен.Строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност фактор, може да се користи со мир на умот.Се создаде висока‑кожата, влакната се непречено и мека, фирмата и целосно, не е лесно да се падне, и дури и тенки.Функција : 1. Се создаде висока‑кожата, влакната се непречено и мека, фирмата и целосно, не е лесно да се падне, и дури и тенки.2. Со мека на допир и природна боја, лесно да се држиме до прав честички, со што сочинуваат ефект повеќе деликатни и компактен.3. Сите четки се направени од високо-квалитет на коса, која не ја оштетува кожата, мека и еластична, и се чувствуваат удобно во контакт со кожата.4. Заврши алатки, можете да работат на себе, погоден за сочинуваат ентузијасти.5. Строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност фактор, може да се користи со мир на умот.Спецификација : Предмет Тип : Шминка Четка во Собата се Справи со Боја : Темно green Product Материјал : Влакна + wood Product Спецификација : 14 Pcs/Set Пакет Листа : 1 x Вертикален Прав Brush1 x Влажни Прав Brush1 x Руменило Brush1 x Фан Brush1 x Сенка Brush1 x Лежи Копринени Brush1 x Усна Brush1 x Големи Окото Штекер Brush1 x Мали Сенката за Очи Brush1 x Носот Сенка Brush1 x Concealer Brush1 x Усна Лагер Brush1 x Веѓа Brush1 x Веѓа Основната Четка.

Item Type:
Makeup Brush Set  
Handle Color:
Dark green
Product Material:
Fiber + wood
Product Specification:
14Pcs/Set
Package List:
1 x Oblique Powder Brush :
1 x Wet Powder Brush :
1 x Blush Brush :
1 x Fan Brush :
1 x Shadow Brush :
1 x Lying Silkworm Brush :
1 x Lip Brush :
1 x Large Eye Socket Brush :
1 x Small Eye Shadow Brush :
1 x Nose Shadow Brush :
1 x Concealer Brush :
1 x Lip Liner Brush :
1 x Eyebrow Brush :
1 x Eyebrow Base Brush :

Вака можеби ќе ви се допадне..