• Свеж
EuisdanAA 152 x 60cm Кафеава Кожа Шема Само Лепило Автомобил Винил Филмот Заврши Налепница Decal(152 x 60 cm Patrón де cuero marrón Autoadhesivo Película де vinilo став automóvil Заврши Налепница Calcomanía
zoom_in

EuisdanAA 152 x 60cm Кафеава Кожа Шема Само Лепило Автомобил Винил Филмот Заврши Налепница Decal(152 x 60 cm Patrón

DEN 287.76

Од стока
check Во продавницата

Име На Производ : Автомобил Винил Филм.Материјал : Винил.Пакет Содржина : 1 x Автомобил Винил Филм.Школка во Боја : Кафена(Боја де ла carcasa : marrón.Димензија : 152 x 60cm/ 60 x 24 инчи (L*W)(Dimensión : 152 x 60 cm / 60 x 24 pulgadas (L * W).Euisdan AA 152 x 60cm Кафеава Кожа Шема Само Лепило Автомобил Винил Филмот Заврши Налепница Decal Easy чистење и одржување.Лесно е да се држи и да се отстрани, без остаток лепак на автомобилот откако се отстрани.Отпорни на УВ, вода, нечистотија, маст, сол, благи киселини, висока температура и масло.Тоа обезбедува заштитна бариера за автомобил тело да нула, оштетување и нечистотија во процесот на свиткување, пресување, се тркалаат формирање, транспорт и монтажа.Се користи за Внатрешноста или Надворешноста на Автомобилски делови, како што се : Fenders, рачки на вратите, Гуми Венчиња, Издувни Цевки, Табла, воланот, Внатрешни Рачки на вратите, Ракавица Прегради, Автомобил Контролен Панел, и др.Пакет се вклучени : 1 x Автомобил Винил Film Description во Spanish152 x 60 cm Patrón де cuero marrón Autoadhesivo Película де vinilo став automóvil Заврши Налепница Calcomanía Nombre del producto : película де vinilo став coche Material : vinilo Contenido del paquete : 1 x película де vinilo став coche Color де ла carcasa : marrón Dimensión : 152 x 60 cm / 60 x 24 pulgadas (L * W).

Вака можеби ќе ви се допадне..