• Свеж
Лицето Кал Апликатори, услужни Влакната на Лицето Апликација Четка Лицето Шминка Четки за Жени и за Девојчиња за Шминка(Црна род црна коса четка)
zoom_in

Лицето Кал Апликатори, услужни Влакната на Лицето Апликација Четка Лицето Шминка Четки за Жени и за Девојчиња за

DEN 172.56

Од стока
check Во продавницата

Удобно Да го Користите : Свилен чувство, мека и еластична, и да се чувствувате опуштено и удобно да се користи.Лесен За Чистење : Погодно за складирање, дебели влакната дизајн, проширува четка површина, фирма цевка тело, отпорни на абење и трајни, не е лесно да исчезнат.Висока Густина Фини Влакна Коса : Лесно да се шири рамномерно, умерено губење на волуменот, големи површината за контакт, полесни и потенки.Се применуваат Еднакво : Не допре рацете директно, се нанесува рамномерно и прецизно, тоа може да се користи со производи како гел маска, серум, итн.Мазна И Мека : Синтетички влакна е удобен за вашата кожа на лицето и се грижи за секој дел на лицето, мека и нежна на допир.Функција : 1. Висока Густина Фини Влакна Коса : Лесно да се шири рамномерно, умерено губење на волуменот, големи површината за контакт, полесни и потенки.2. Се применуваат Еднакво : Не допре рацете директно, се нанесува рамномерно и прецизно, тоа може да се користи со производи како гел маска, серум, итн.3. Удобно Да го Користите : Свилен чувство, мека и еластична, и да се чувствувате опуштено и удобно да се користи.4. Лесен За Чистење : Погодно за складирање, дебели влакната дизајн, проширува четка површина, фирма цевка тело, отпорни на абење и трајни, не е лесно да исчезнат.5. И Мека : Синтетички влакна е удобен за вашата кожа на лицето и се грижи за секој дел на лицето, мека и нежна на допир.Спецификација : Предмет Тип : Лицето Brush Purpose : DIY лицето четка, smearable лицето mask Material : Влакна на Косата Пакет Листа : 1 x Лицето Четка.

Item Type:
Facial Brush
Purpose:
DIY facial brush, smearable facial mask
Material:
Fiber Hair
Package List:
1 x Facial Brush :

Вака можеби ќе ви се допадне..