• Свеж
4 Парчиња Вратоврска Назад Headband Африкански Глава за Печатење се Врзуваат Пот Wicking Главата Вратоврска Прилагодливи Пот Headband Влага Wicking Спорт Headband за Тенис и Кошарка,
zoom_in

4 Парчиња Вратоврска Назад Headband Африкански Глава за Печатење се Врзуваат Пот Wicking Главата Вратоврска Прилагодливи

DEN 143.76

Од стока
check Во продавницата

Пакет на информации : постојат 4 делови на поврзаност назад headbands во 4 различни бои и модели, кои можат да се сретнат разни украсни потреби во секојдневниот живот; исто така Можете да ги споделите со вашите пријатели, кога ќе одат надвор да се земе вежба.Издржливи и удобни материјали : Африканската печати ја главата им е главно направени од полиестер и spandex квалитетен материјал, кој е издржлив, така што можете да ги користите за подолг период; Покрај тоа, тоа е еластична и мека, така што тоа нема да го компресира вашите главата и да ви даде удобно искуство.Прилагодлива големина : на прилагодливи sweatband вратоврска е прибл. 105 cm/ 41.3 инчи во должина и за околу 6 см/ 2.3 инчи во ширина, што е доволно долго за вас да се дизајнира различни стилови во било какви услови; И, исто така можете да го прилагодите според вашиот различни потреби.Внимателен дизајни : влага wicking спорт headband може ефикасно се апсорбираат потта да се задржи сува и удобно после вежбањето, и тоа исто така може да се грижи за вашиот неуредна коса да ти изгледаат кул; Покрај тоа, исто така можете да го користите како декорација, која може да одговара и со различни тимови и вашата фризура.Мулти цел : овие кул headbands се погодни за многу случаи, особено за спортска, тоа е убав избор за вас да се избере пот апсорбира headband кога ви се случува да учествуваат во спортски активности, како што се тенис, фудбал, утрото jogs, јога сесии, одбојка, фудбал, кошарка.Внимателен дизајн : Прави вежби да е убаво хоби, бидејќи тоа го прави ни здрава и стабилна, а можеби и секој има нешто проблематично поради тие секогаш го чувствуваат нивната коса е неуредна и влажни, и да ги направи многу непријатно; Ако го изберат влага wicking спорт headband, која може ефикасно се апсорбираат потта да се задржи сува и удобно после вежбањето, и тоа исто така може да се грижи за вашиот неуредна коса за да ви овозможи да изгледаат кул.Разноврсна функции : Африканската печати ја главата не е само погодна за апсорбира потта повеќето по вежбање, но, исто така, може да се примени и како декорација за да одговара со твоите различни тимови и вашата фризура, која ќе ви донесе убаво искуство.Спецификации : Боја : како на фотографии е прикажано Големина : 105 x 6 см/ 41.3 x 2.3 инчи Материјал : полиестер и spandex материјал Количина : 4 парчиња Пакетот вклучува : 4 x Спорт headband врски Топло белешки : ве Молиме овозможи мало отстапување се должи на рачно мерење.Ве молиме овозможи мало боја разлика поради различни монитори.

Вака можеби ќе ви се допадне..