• Свеж
10 Компјутери Авто Автомобилската Светилки 2 Вати W2x4.6d Т1.5#2722 Компатибилен со ЦИК Индустрии | #AA69RK
zoom_in

10 Компјутери Авто Автомобилската Светилки 2 Вати W2x4.6d Т1.52722 Компатибилен со ЦИК Индустрии | AA69RK

DEN 672.00

Од стока
check Во продавницата

Ќе Купување На 10 Компјутери Авто Автомобилската Светилки 2 Вати W2x4.6d Т1.5 #2722 Компатибилен со ЦИК Индустрии.Состојба : Нова.База : W2x4.6d Струја : 0.17 Дијаметар : 5 mm.Филамент : C-2 V Сијалица Форма Код : Т1.5 LCL : 14.5 мм MOL : 20.3 mm.MSCP : 1 MSCP Моќ : 2.04 W Напон : 12 V.

Вака можеби ќе ви се допадне..