• Свеж
Aprelco УЛ Наведени 9V AC-DC Адаптер за Полнач Замена за Diamondback Фитнес Елипсовидна Исправена Recumbent Велосипед Префрлување Трансформатор Напојување Кабелот Мрежа ПСУ AC110-240V
zoom_in

Aprelco УЛ Наведени 9V AC-DC Адаптер за Полнач Замена за Diamondback Фитнес Елипсовидна Исправена Recumbent Велосипед

DEN 359.76

Од стока
check Во продавницата

Влезен напон:100-240 V 50 / 60 Hz , Излез : наизменична СТРУЈА Барел Приклучокот , Кабелот за Напојување : 5 Метри.Безбедност & Трајни : УЛ FCC наведени безбедност моќ адаптер Ниво VI Енергетска Ефикасност (Зачувај 15%-20% Електрична енергија Полнење од Ниво V), ќе се фокусира на високо квалитетни и безбедни моќ адаптери.Високо Заштита : Overcharge Заштита, Како Прекуструјна Заштита, Overvoltage Заштита Од Краток Спој Заштита.Aprelco УЛ Наведени 9 V AC-DC Адаптер за Полнач Замена за Diamondb ACk Фитнес Елипсовидна Исправена Recumbent Велосипед Префрлување Трансформатор Напојување Кабелот Мрежа ПСУ AC110-240 V.Ве молиме да го потврдите спецификации и plug големина пред купување!Ако не можете да бидете сигурни на,ве молиме слободно да контакт.Aprelco УЛ Наведени 9 V AC-DC Адаптер за Полнач Замена за Diamondb ACk Фитнес Елипсовидна Исправена Recumbent Велосипед Префрлување Трансформатор Напојување Кабелот Мрежа ПСУ AC110-240 V.

Вака можеби ќе ви се допадне..