• Свеж
Супер се Справи со Менгеме, се Прилагодува Одредување Справи со Флексибилни и Прилагодливи за Опрема за Заварување за Механички Оперативни Делови(Внатрешен Навој
zoom_in

Супер се Справи со Менгеме, се Прилагодува Одредување Справи со Флексибилни и Прилагодливи за Опрема за Заварување

DEN 2162.40

Од стока
check Во продавницата

Ова се справи со е особено за вртење на рачката агол е ограничена поради недостаток на простор.Таписерии изработка, секој раб може да се заклучи завртки прецизно , без оштетување на завртка.Прилагодливи позициско приспособување е главно се користи за механички оперативни делови од локација, висина, итн.Апликацијата спектар : како што пакување машини опрема, универзален нож за мелење машина, машински алатки, опрема за заварување, печатење на опрема, машини машини, пакување, машини, боење, опрема, итн.Неопходно делови на машината.Изработени од нерѓосувачки челик, и носат-отпор, издржливи во употреба.Изработени од нерѓосувачки челик, и носат-отпор, издржливи во употреба.Прилагодливи позициско приспособување е главно се користи за механички оперативни делови од локација, висина, итн.Таписерии изработка, секој раб може да се заклучи завртки прецизно , без оштетување на завртка.Ова се справи со е особено за вртење на рачката агол е ограничена поради недостаток на простор.Апликацијата спектар : како што пакување машини опрема, универзален нож за мелење машина, машински алатки, опрема за заварување, печатење на опрема, машини машини, пакување, машини, боење, опрема, итн.Неопходно делови на машината.

Material:
Stainless steel
Color:
Black
Model (Optional) :
Specification (mm) :
Handle Length :
Weight :
50mm/2inch :
88g/3.1oz :
50mm/2inch :
88g/3.1oz :
50mm/2inch :
88g/3.1oz :
63mm/2.5inch :
95g/3.4oz :
80mm/3.1inch :
100g/3.5oz :
95mm/3.7inch :
115g/4.1oz :
Package List:
4 x Female Thread Adjustable Handles :
1. Please allow slight err :

Вака можеби ќе ви се допадне..