• Свеж
Goodyear B24 Класичен Завиткани Индустриски V-Појас, 27 Надвор Турнеја
zoom_in

Goodyear B24 Класичен Завиткани Индустриски V-Појас, 27 Надвор Турнеја

DEN 258.24

Од стока
check Во продавницата

Долг живот отпорни на триење капак.Статички и масло отпорни.Висока затегнувачка цврстина кабли се наменети за минимално тензија распаѓање и ниска одржување.СДР Компресија Гума.Должина : 26.73 инчен или 679 mm.Goodyear Ремени разви Класичните Завиткани V-Ремени кои нудат премиум перформанси, обезбедување на долг животен век.Враќање на вашиот појас диск систем за ефикасноста со инсталирање на нови Goodyear Појас.

Вака можеби ќе ви се допадне..