• Свеж
НК НК Папагал Птица Костур со База, Parakeet Дрвени Птица Стојат Играчки, Кафез Додатоци, Птица Игралиште Шепа Мелење Стап Салата Обука за Џвакање
zoom_in

НК НК Папагал Птица Костур со База, Parakeet Дрвени Птица Стојат Играчки, Кафез Додатоци, Птица Игралиште Шепа

DEN 381.60

Од стока
check Во продавницата

Материјали : На perches користи за птица полици се направени од 100% природни дрво, многу безбедно за повеќето птици.Keey вашиот Птица Среќен : исто така, може да се намали на агресија и осаменост на вашата птица домашни миленици и чувајте ги стабилни и среќни.Примена : Погоден за мали и средни птици и папагали.Safe џвакање : на бодликава дрвени пол е безбедно, и тоа може да се сретне на природни гуми за потребите на птици.Лесно да застане : Не е мазна површина, па папагал може да застане цврсто на тоа, без оштетување на своите канџи и клун.Вашиот птица може лесно да се застане, да играат и да вежба на пол.Опис : - Материјали : На perches користи за птица полици се направени од 100% природни дрво, многу безбедно за повеќето птици. - Лесно да застане : Не е мазна површина, па папагал може да застане цврсто на тоа, без оштетување на своите канџи и клун.Вашиот птица може лесно да се застане, да играат и да вежба на пол. - Безбедно џвакање : на бодликава дрвени пол е безбедно, и тоа може да се сретне на природни гуми за потребите на птици. - Keey вашиот Птица Среќен : исто така, може да се намали на агресија и осаменост на вашата птица домашни миленици и чувајте ги стабилни и среќни. - Апликација : Погоден за мали и средни птици и папагали.Спецификација : - Материјал : Природни Wood Size Табела : 14x25cm/5.51x9.84inch Package Вклучува : 1 Piece Bird Костур Стојат Toy Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

- Material:
Natural Wood
Size Chart:
14x25cm/5.51x9.84inch :
Package Includes:
1 PieceBird Perch Stand Toy :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Вака можеби ќе ви се допадне..