• Свеж
Metikkeer Божиќ жезло на шут Украс Складирање Кутија, Божиќ Украси за Складирање Сад со Dividers Божиќ жезло на шут Носителот на Организаторот, 4 Коцки Држи до 64 Украси Топки
zoom_in

Metikkeer Божиќ жезло на шут Украс Складирање Кутија, Божиќ Украси за Складирање Сад со Dividers Божиќ жезло на

DEN 959.76

Од стока
check Во продавницата

64 прегради-празник украс складирање кутија е опремен со dividers.Тоа може да се постави со 4 слоеви и 64 прегради за лесно да ги чува сите ваши празник жезло на шут и новогодишни украси.Можете исто така да го отстраните и да ја замени dividers според вашите барања.Здрав рачка-Божиќ декорација складирање кутија со силен рачка, со што жезло на шут складирање торба лесно да се носат и да се движат.Answer : ___________________________ Note : САМО Складирање Кутија, НЕ Украс.Божиќ жезло на шут складирање-заштита на празник украси украси од оштетување, прашина и штетници, па тоа е секогаш подготвена да се користи на Божиќ, Велигден, ноќта на Вештерките и други специјални прилики.Божиќ контејнери-12.6 x 12.6 x 12.6 инчен божиќ украси складирање торба со 4 слоеви 64 мрежи отстранлив внатрешна партиции се направени од издржлив најлон материјал.Простор за заштеда на расклопна дизајн огради до кога не е во употреба.УслугаАко имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара за решение во рок од 24 часа, и да се потрудиме да ги задоволи вас.Карактеристики 1. Се организираат и да ги чува сите ваши Божиќ топки во овој пригоден Божиќ топката складирање кутија. 2. Идеален за Божиќ додатоци за складирање и украси со силна носат рачка, транспарентен прозорец дизајн,па можете да ја видите она што е внатре во кутијата и да се најде она што го сакате брзо. 3. Можете да ја користите оваа убава складирање кутија со или без внатрешниот партиции, ако предмети се големи или ќе се стави некои екстра во ова поле се отстранат само внатрешниот подови и да се пополни полето без внатрешната структура. 4. Направени од издржлив 600 D Најлон материјал, да се движи повеќе корисна и одлично за складирање, да ги задржи предметите уредни и организирани. 5. Гаранција За Квалитет.Ние имаме верба во нашиот производ и секогаш го направите резервна копија со trustful сервисот, ве молиме да допрат до нас, доколку имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи.Спецификација Материјали : Најлон Боја : Види Фото Големина : 12.6x12.6x12.6 инчен Пакетот Вклучува : 1 x Складирање Торба.

Вака можеби ќе ви се допадне..