• Свеж
AJPXJLZ Табела Светилки Домот Енергија LED Маса Светилка, Едноставен Живот Оркестарот Биро Светлина, Дневна Соба Смола Декорација Месечината Форма, Млечно Бела Маса Св?
zoom_in

AJPXJLZ Табела Светилки Домот Енергија LED Маса Светилка, Едноставен Живот Оркестарот Биро Светлина, Дневна Соба

DEN 1320.00

Од стока
check Во продавницата

Гледајќи од страна на маса светилка како месечината, непречено внатрешната страна на дифузна расипување, нежно светло, не блескави.Смола материјал, површина полирање процес, прирачник за запечатување глазура, нежна и мазна, добра текстура.Големина : 22*16*25cm(L*W*H).Идеален за дневни соби, спални соби, канцеларии, кафулиња и други места.Можете да ги користите светилка како ноќни читање светлина, дневната соба на каучот светилка, кат читање светилка или канцеларија стои светилка.Главен материјал : resin Size : 22*16*25cm(L*W*H)Тип на Прекинувач : Push Копчето Switch Voltage : 110 V~240 V (inclusive)Моќност : 6 W (inclusive) -10 W (inclusive)извор на Светлина тип : LEDIrradiation област : 2 ㎡- 5 ㎡Процес : Polishing Style : Модерна.

Вака можеби ќе ви се допадне..