• Свеж
Апстракт Темно Сина Drawstring Ранец Спортски Сали String Торба Патување Големи Drawstring Cinch пакет за Жени, Мажи, деца Со Лесен Водоотпорен
zoom_in

Апстракт Темно Сина Drawstring Ранец Спортски Сали String Торба Патување Големи Drawstring Cinch пакет за Жени,

DEN 1454.40

Од стока
check Во продавницата

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Нашата drawstring торба за мажите и жените мерки 17"x14", која е доволно голема за вршење на разни предмети, како што се фитнес облека, чевли, училишни книги, спортска опрема, секојдневните набавки, итн.Тоа е совршен за салата, спорт, јога, танц, патување, носат-на багажот, кампување, планинарење, тимска работа, обука и повеќе!.УДОБЕН ДИЗАЈН : brand new полиестер drawstring ранец, не е лесно да се скрши, удобно, да се обезбеди долгорочна употреба; во исто време, тоа може да биде укината во паралела за лесно носење.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : На рамо, рака drawstring ранец со џебови да може ефективно да се намали рамо притисок и да се подобри удобноста.Должината на рамо, рака може да биде заврзана и прилагоди, погоден за мажи, жени, млади и стари,Ова е исто така прекрасен Божиќ и Благодарноста подарок идеја.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Тоа може да се користи постојано, не исчезнат или да се намали по чистењето.По користите за некој период на време, ние ви препорачуваме да се мијат со топла вода за да се задржи вашиот ранец чиста и уредна.Може да се мијат со рака или со машина.Се препорачува да се откажам да се исуши.КУПИ СО ДОВЕРБА : Ние сме посветени на обезбедување на вас со квалитет на производи и услуги.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблем за вас,Ние стоиме зад нашите производи 100% и сакаме нашите клиенти да ги сакам колку што ние не!.Оваа торба е изработен од полиестер, водоотпорен материјал, кој е силен и издржлив.Печатење ефект е светла и убава, а на сликата е полна и моќни.ДОВОЛНО КАПАЦИТЕТ : Нашата drawstring ранец е 17x14 инчи во големината, а капацитетот е доволно голем.Можете да инсталирате книги, таблети, чаши вода, чадори, итн., како и фитнес опрема, како што се фитнес облека и бански костуми perfect.Погоден за работа и студирање, отворено спорт, пливање, патувања, итн.Лесен дизајн ќе го намали вашиот товар.СПОРТ : Можете да го носат кога сте на отворено.На лесни материјали не става премногу притисок врз вас и прави да се чувствувате опуштено,Кога ќе одат во теретана да се вежба, може да се стави фитнес опрема, вода очила и други фитнес опрема во вашата торба.Голем капацитет е доволно да се одржи вашите лични предмети.СТУДИЈА & РАБОТА : Можете да го носат назад на училиште или на работа.Тоа може да се одржи книги, таблети, чаши вода и други предмети.Носат-отпорни, нечистотија-отпорни, и економично,Прилагодливи и здрав рамо ремени се направи оваа string ранец поудобно и durable REUSABLE & ПЕРАТ : Нашата drawstring ранец е направен од високо-квалитет, носат-отпорни и солза-отпорни Оксфорд најлон ткаенина, кој се протега на животот на ранец,Тоа може да се мијат или машина измиени.Ние ви препорачуваме да се мијат по период на употреба за да се задржи ранец чиста и уредна.ПОДАРОК : Тоа е многу погодна како подарок за семејство,пријатели,парови или колеги,на роденден, денот на Благодарноста или Божик,итн.

Вака можеби ќе ви се допадне..