• Свеж
AJPXJLZ Табела Светилки Посмодерна Минималистички Тип LED Светилка, 10w Акрилик Читање Маса Светилка Дневна Соба Канцеларија Биро Светилка Биро Светилки (Боја : Топло Св?
zoom_in

AJPXJLZ Табела Светилки Посмодерна Минималистички Тип LED Светилка, 10w Акрилик Читање Маса Светилка Дневна Соба

DEN 556.80

Од стока
check Во продавницата

Дизајн креативност, едноставна форма, нано-светло водич плоча, акрилик материјал, нежно светло, око за заштита, око за заштита.LED светло извор на енергија, заштеда на енергија, висока осветленост.Напон : 110 V ~ 240 V, извор на светлина : ЛЕР.Табела светилка совршен за спална соба со кревет, студија, дневна соба, канцеларија и на други места.Можете да ги користите светилка како ноќни читање светлина, дневната соба на каучот светилка, кат читање светилка или канцеларија стои светилка.Боја : Image Material : метал, acrylic Size : 350 * 260mm Voltage : 110 V ~ 240 VPower : 10 WLight Код Тип : LEDSwitch тип : Pushbutton switch Style : modern Irradiation област : 5 ~ 15 ㎡Процес : Galvanization Suitable за локалните дневна соба, спална соба со кревет, студија, биро за статистика и на други места.

Вака можеби ќе ви се допадне..