• Свеж
WWONGG ASDGG16 Елегантен Невеста Чешел Жените рачно изработени Цветни Накит Свадба Headpieces Додатоци за Коса Бенд
zoom_in

WWONGG ASDGG16 Елегантен Невеста Чешел Жените рачно изработени Цветни Накит Свадба Headpieces Додатоци за Коса

DEN 1500.00

Од стока
check Во продавницата

Едноставна и симпатична да се оди со било облека.Одлично за работа, јога, пешачење, прави/отстранување на make up, миење лице, или наутро dogwalk, итн.Headwear е-мора да има додаток за невестата во нивната венчавка,која е доста есенцијална прилика во животот.Овој тип на чешел е украсен со симулирани цвет,која е елегантна и убава за вас.Тоа апсолутно ќе додадете свадба чувство на вашиот изглед.Почитувани купувачи, понекогаш нашите парцели ќе бидат поставени во вашиот предната врата, а понекогаш и во вашето поштенско сандаче.Ако пратката не пристигнат на време, ве молиме контактирајте со нас и не брзаат за враќање на средствата.Ние ќе се реши тоа за вас во времето, ви благодариме!Материјал : Алуминиумски,Кристално Тип : Невестата Headwear Боја : Како на фотографии е прикажано Големина : Една Големина 12x8cm(4.72x3.15in) Количина : 1 Компјутер(чешел само,други додатоци демо на сликата не се вклучени!).

Вака можеби ќе ви се допадне..