• Свеж
Ноќни Табела Светилка со Лесна Симпатична Цртан филм Теди Мечки 16 Бои Дрвени Биро Светилки Далечински Управувач Плоштадот Ткаенина Сенка Ноќната Ламба за Спалнат?
zoom_in

Ноќни Табела Светилка со Лесна Симпатична Цртан филм Теди Мечки 16 Бои Дрвени Биро Светилки Далечински Управувач

DEN 2088.00

Од стока
check Во продавницата

【ДИМЕНЗИЈА】- 4.72"(L)*4.72"(W)*10.63"(Ч) во вкупниот, абажур висина : 7.87 инч.На мала маса светилка не заземаат премногу простор.Се користи и како ноќно светло, од страна на маса светилка, ноќни табела светилка, амбиентална светлина. 【МЕКА НА ОЧИТЕ】- Направи добро за читање, старечки или работат во колеџ ученичкиот дом, спална соба, канцеларија, студија соба или дневна соба.На лен абажур обезбедува само вистинската количина на светлина и diffuses тоа рамномерно, светла, но не и заслепувачки, исклучен но ефикасно. 【СТИЛСКИ ДИЗАЈН】- Оваа маса светилка може да емитираат светлина во 16 бои.И ноќната ламба карактеристики никогаш надвор од датумот, оди добро со секој стил и боја на оркестарот.Тони модели нудат можете да изберете. 【УБАВ ПОДАРОК】- едноставни и стилски дизајн и различни lampshades дополнување на декорација за стилот на вашиот дом.Дефинитивно добар подарок за вашите деца, љубовник, семејство, пријатели и колеги на посебни денови. 【УСЛУГА】-Овој производ не бара од вас да се купат дополнителни светилки, само на моќ.Треба да имате било какви прашања, можете да не контактирате преку е-маил.Ние ќе одговори во рок од 24 часа и да ги реши тоа за вас.

Вака можеби ќе ви се допадне..