• Свеж
Небесните Барок Сино Злато Количка За Перење Кошница Запечатени Облека Забавува Организатор Со Трајни Рачка За Спални Бања Расадник За Статистика
zoom_in

Небесните Барок Сино Злато Количка За Перење Кошница Запечатени Облека Забавува Организатор Со Трајни Рачка За

DEN 782.16

Од стока
check Во продавницата

Оксфорд ткаенина.Оваа валкани перење кошница е направен од Оксфорд ткаенина, удобно и дише, носат-отпорни, и издржливи, изградена-во водоотпорен слој, прашина-доказ зрак дизајн на врвот, лесно да се повлече, лесно и на пазарот на енергија, и да се обезбеди dustproof и приватност за внатрешни предмети.На перење кошница усвојува склоплива дизајн, лесен и пренослив, лесен за складирање и за носење, и лесно може да се чуваат кога не е во употреба, заштеда на простор.Интимната страна ремени од двете страни се згодни за носење, фирма и не паѓа, и лесен за употреба.Валкани кеса димензии : дијаметар : 35 cm/13.8 инчи, висина : 44 cm/17.3 инчи, ве молиме проверете со детален цртеж пред да купите, проверете ја големината внимателно, измери тоа, и да се купи соодветна симпатична перење кошница.Симпатична модел, стилски и убави, мулти-цел перење кошница, може да се сместат облека, домашен текстил, играчки, пет материјали, закуски, дребулии, итн., погодна за спалната соба, балкон, бања, дневна соба, ходник, дом, camper, апартман, hotel, дребулии Од време на време, на родендени, Денот на Вљубените, годишнини, housewarming, денот на Благодарноста, Божиќ, совршен подароци за мајки, пријатели, девојки, и семејството.Поради прирачник за мерење, грешка во рок од 1-2cm е нормално.Ако имате било какви прашања во текот на купување на нашите производи, ве молиме слободно да ни e-mail.Ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги реши во рок од 24 часа.Ве молиме да бидат сигурни да се купи.Оваа валкани перење кошница е направен од Оксфорд ткаенина, удобно и дише, носат-отпорни, и издржливи, изградена-во водоотпорен слој, прашина-доказ зрак дизајн на врвот, лесно да се повлече, лесно и на пазарот на енергија, и да се обезбеди dustproof и приватност за внатрешни предмети.На перење кошница усвојува склоплива дизајн, лесен и пренослив, лесен за складирање и за носење, и лесно може да се чуваат кога не е во употреба, заштеда на простор.Интимната страна ремени од двете страни се згодни за носење, фирма и не паѓа, и лесен за употреба.Симпатична модели, стилски и убави, погоден за спални соби, балкони, бањи, дневни соби, ходници, спални, campers, станови, апартмани, хотели, помошни простории, итн.Тоа е големо срце-затоплување подарок избор за мајките, пријатели и семејството во текот на фестивалот.Потсетување : препорачливо е да се мијат со рака, а не на кајгана.

Вака можеби ќе ви се допадне..