• Свеж
ULTNICE 2 парчиња Лице Изразување Налепници Смешно Канцелариски Налепница Цртан филм Мини Декоративни Налепници за на Ѕид Првенство Лаптоп Книги, Шишиња со Вода DIY Укр
zoom_in

ULTNICE 2 парчиња Лице Изразување Налепници Смешно Канцелариски Налепница Цртан филм Мини Декоративни Налепници

DEN 907.20

Од стока
check Во продавницата

Може да се вметнат постојано на било кој ѕид, плочки, стакло, мебел и други мазен материјал површината.Прекрасен подарок за вашите пријатели, семејство memebers и повеќе.Слатки и смешни се соочуваат со налепница, може да направите вашиот објект повеќе живи.Декорација на вашите предмети со бои и убави дизајни.Направени од премиум материјалот, самолепливи и отстранлив, rdurable за долгорочна употреба.Опис Смешно лице налепница, ќе биде убаво декорација за scrapbooking, лаптоп, и вино стакло, итн.Направени од премиум материјал, издржлив за долгорочна употреба.Одлично за таблет компјутер, телефон или нешто што сакате да се држиме за.Исто така, може да се залепи на било боја на позадината ѕид, плочки, стакло, мебел и други мазен материјал површината.Функција - Боја : Како што е прикажано - Материјал : ПВЦ - Големина : Околу 21 x 38 x 0. 1cm - Направени од премиум материјалот, самолепливи и отстранлив, rdurable за долгорочна употреба.- Декорација на вашите предмети со бои и убави дизајни.- Може да се вметнат постојано на било кој ѕид, плочки, стакло, мебел и други мазен материјал површината.- и смешни се соочуваат со налепница, може да направите вашиот објект повеќе живи.- Прекрасен подарок за вашите пријатели, семејство memebers и повеќе.- Топло Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, monitor' s светлината, прирачник за мерење и сл., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!- Боја : Како Што Е Прикажано.- Големина : 21 X38cm.Пакет Вклучувајќи 2 x смешно лице налепница.

Вака можеби ќе ви се допадне..