• Свеж
Detangle Коса Четка, Компактен Преносни Еластична Gasbag Печатени Домот Ергономски Флексибилни Коса Четка со Бесење Дупка за Жените за Коса Салон за Домашни Патување
zoom_in

Detangle Коса Четка, Компактен Преносни Еластична Gasbag Печатени Домот Ергономски Флексибилни Коса Четка со Бесење

DEN 2061.60

Од стока
check Во продавницата

Широк чешел заб проред, намалување на косата влечење, чешла јазли, од frizz, направи косата среди и масна.Еластична gasbag дизајн, може да перница на сила дејствува на скалпот.Криви се справи со дизајн, лесно да се одржи и да го користите.Виси дупка дизајн, лесен за складирање, може да се спушти слушалката кога не е во употреба, заштеда на простор, внимателен дизајн.Mellow најлон чешел заби, мека на допир, флексибилни и не е лесно да се падне, да ви помогне detangle коса, практична.Шарени и уникатен модел на чешел тело, целокупната изгледа убаво.Тоа може да биде значаен подарок за вашите пријатели.Функција : 1. Mellow најлон чешел заби, мека на допир, флексибилни и не е лесно да се падне, да ви помогне detangle коса, практична.2. Еластична gasbag дизајн, може да перница на сила дејствува на скалпот.Криви се справи со дизајн, лесно да се одржи и да го користите.3. Широк чешел заб проред, намалување на косата влечење, чешла јазли, од frizz, направи косата среди и масна.4. Виси дупка дизајн, лесен за складирање, може да се спушти слушалката кога не е во употреба, заштеда на простор, внимателен дизајн.5. Шарени и уникатен модел на чешел тело, целокупната изгледа убаво.Тоа може да биде значаен подарок за вашите пријатели.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Коса Brush Material : ABS, Nylon Product Големина : Прибл. 24.5 x 8.2 cm / 9.6 x 3.2 во Пакет Листа : 1 x Коса Brush Note : ве Молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hair Brush
Material:
ABS, Nylon
Product Size:
Approx. 24.5 x 8.2cm / 9.6 x 3.2in
Package List:
1 x Hair Brush :
Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Вака можеби ќе ви се допадне..