• Свеж
4 Пакети Круг Фиока Копчиња Животинско Волкот Черепот Рачно Изработени Црно Стакло Копчиња Кабинет Фиока Вади за Момче Девојки Соба Оркестарот 1.37 во
zoom_in

4 Пакети Круг Фиока Копчиња Животинско Волкот Черепот Рачно Изработени Црно Стакло Копчиња Кабинет Фиока Вади за

DEN 347.76

Од стока
check Во продавницата

4 копчиња во пакет, Метал орев, две должини од нерѓосувачки челик завртки, силна и лесно да се инсталира.Постојат, исто така исклучителна кутија за пакување. 3 D визуелни ефекти : едноставен и елегантен модел, уникатен стил, ги красат вашата соба.Погоден за голем број на мебел, како што кујната кабинети, бања кабинет, детска' соба фиока девојки салон, шкафот гардероба и така натаму.Рачно изработени, тоа е дефинитивно многу внимателен и уникатен производ, и добредојдени да ни ги испратите вашите омилени слики за да ги прилагодите на вашите сопствени уникатен knob.Достапни во различни бои и стилови за да комплимент вашиот украси.

Вака можеби ќе ви се допадне..