• Свеж
5 Групи на Рачки на вратите 'Скарлет' Солидна Zamac Рачката на Роуз - Сатен Хром
zoom_in

5 Групи на Рачки на вратите 'Скарлет' Солидна Zamac Рачката на Роуз - Сатен Хром

DEN 1480.80

Од стока
check Во продавницата

Материјал : Цврсти Zamac.Бои : Сатен Хром.Оваа Врата се Справи со се добива како Пар. 5 Групи на рачки на вратите 'СКАРЛЕТ' Солидна Zamac Рачката на Роуз - САТЕН ХРОМ Оваа Рачката на вратата се справи со е совршена комбинација на стил, модерноста и голема вредност за пари.Оваа внатрешни работи модел направен од Цврст Zamac се произведени со висок квалитет, што му дава убавина и цврстина.Долготрајната употреба Многу Долг Живот - Тешки Бликнаа Оваа Врата се Справи со се добива како Пар Завртки и вретено се снабдува Спецификации : Материјал : Цврсти Zamac Завршува : Сатен Хром.

Вака можеби ќе ви се допадне..