• Свеж
Wiwpar француски Пресврт Косата Пунџа за Жените Леопард Стил на Косата Кифла Создателот Пргав Кифла Создателот Крпа Коса Клип Коса Додатоци (Боја 3)
zoom_in

Wiwpar француски Пресврт Косата Пунџа за Жените Леопард Стил на Косата Кифла Создателот Пргав Кифла Создателот

DEN 1706.40

Од стока
check Во продавницата

★ Модерен леопард печати headband, 6 бои за вашиот избор.Погоден за дебела и тенка коса.Тоа може да се поправи на вашата коса добро и ќе не дозволувајте вашата коса се лизга надвор. ★ Користење на високо-квалитетни материјали, еластична, мека, дише, лесно да се стави на и полетување. ★ Големина : 35x10cm/13.7*3.9 во, тенок и лесен може да се вклопат во џеб. ★ Овие венчиња се многу погодни за спорт (јога/работи/пешачење) или партии, танц партии и секојдневниот живот.Леопард печати headband не само што прави да изгледа модерен, но, исто така, го задржува вашата коса во место додека миење на лицето или примена на шминка. ★ Ако постои било прашање на нашите производи,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро.Ви благодариме~.

Вака можеби ќе ви се допадне..