• Свеж
Универзална Рачка, Широк Апликации Таписерии Изработка Женски Навој Одредување Справи со Отпорност на Корозија за Опрема за Заварување за Печатење Опрема(Внатреш
zoom_in

Универзална Рачка, Широк Апликации Таписерии Изработка Женски Навој Одредување Справи со Отпорност на Корозија

DEN 268.56

Од стока
check Во продавницата

Ова се справи со е особено за вртење на рачката агол е ограничена поради недостаток на простор.Таписерии изработка, секој раб може да се заклучи завртки прецизно , без оштетување на завртка.Апликацијата спектар : како што пакување машини опрема, универзален нож за мелење машина, машински алатки, опрема за заварување, печатење на опрема, машини машини, пакување, машини, боење, опрема, итн.Неопходно делови на машината.Прилагодливи позициско приспособување е главно се користи за механички оперативни делови од локација, висина, итн.Изработени од нерѓосувачки челик, и носат-отпор, издржливи во употреба.Изработени од нерѓосувачки челик, и носат-отпор, издржливи во употреба.Прилагодливи позициско приспособување е главно се користи за механички оперативни делови од локација, висина, итн.Таписерии изработка, секој раб може да се заклучи завртки прецизно , без оштетување на завртка.Ова се справи со е особено за вртење на рачката агол е ограничена поради недостаток на простор.Апликацијата спектар : како што пакување машини опрема, универзален нож за мелење машина, машински алатки, опрема за заварување, печатење на опрема, машини машини, пакување, машини, боење, опрема, итн.Неопходно делови на машината.

Material:
Stainless steel
Color:
Black
Model (Optional) :
Specification (mm) :
Handle Length :
Weight :
50mm/2inch :
88g/3.1oz :
50mm/2inch :
88g/3.1oz :
50mm/2inch :
88g/3.1oz :
63mm/2.5inch :
95g/3.4oz :
80mm/3.1inch :
100g/3.5oz :
95mm/3.7inch :
115g/4.1oz :
Package List:
4 x Female Thread Adjustable Handles :
1. Please allow slight err :

Вака можеби ќе ви се допадне..