• Свеж
Прекрасен Цвет Drawstring Ранец Спортски Сали String Торба Патување Големи Drawstring Cinch пакет за Жени, Мажи, деца Со Лесен Водоотпорен
zoom_in

Прекрасен Цвет Drawstring Ранец Спортски Сали String Торба Патување Големи Drawstring Cinch пакет за Жени, Мажи,

DEN 288.00

Од стока
check Во продавницата

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Нашата drawstring торба за мажите и жените мерки 17"x14", која е доволно голема за вршење на разни предмети, како што се фитнес облека, чевли, училишни книги, спортска опрема, секојдневните набавки, итн.Тоа е совршен за салата, спорт, јога, танц, патување, носат-на багажот, кампување, планинарење, тимска работа, обука и повеќе!.УДОБЕН ДИЗАЈН : brand new полиестер drawstring ранец, не е лесно да се скрши, удобно, да се обезбеди долгорочна употреба; во исто време, тоа може да биде укината во паралела за лесно носење.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : На рамо, рака drawstring ранец со џебови да може ефективно да се намали рамо притисок и да се подобри удобноста.Должината на рамо, рака може да биде заврзана и прилагоди, погоден за мажи, жени, млади и стари,Ова е исто така прекрасен Божиќ и Благодарноста подарок идеја.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Тоа може да се користи постојано, не исчезнат или да се намали по чистењето.По користите за некој период на време, ние ви препорачуваме да се мијат со топла вода за да се задржи вашиот ранец чиста и уредна.Може да се мијат со рака или со машина.Се препорачува да се откажам да се исуши.КУПИ СО ДОВЕРБА : Ние сме посветени на обезбедување на вас со квалитет на производи и услуги.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблем за вас,Ние стоиме зад нашите производи 100% и сакаме нашите клиенти да ги сакам колку што ние не!.

Вака можеби ќе ви се допадне..