• Свеж
Wiwpar Прилагодливи Цвет Круна Headband Коса Венец Флорални Гарланд Круна на Главата Парче Свадба Партија Додатоци за Жени, Девојки (Виолетова)
zoom_in

Wiwpar Прилагодливи Цвет Круна Headband Коса Венец Флорални Гарланд Круна на Главата Парче Свадба Партија Додатоци

DEN 309.60

Од стока
check Во продавницата

★ Е корола дијаметар е околу 14 см, обемот е околу 45 см, со еластична бенд, прилагодлив, три бои да се избере, многу погодна за девојки и дами. ★ Нашите венец headband е направен од платно (листови и цветови), многу убава и елегантна. ★ Овие венец headbands може да биде добро се совпаѓа со различни облека и фризури, што ќе изгледа повеќе шармантен. ★ Погодни за повеќе наврати : погоден за цвет девојка, свадба, забава, годишнина, танц, перформанс, роденден, децата ден, фотографија или други специјални прилики. ★ Ако постои било прашање на нашите производи,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро.Ви благодариме~. ★ЗА ОВАА ТОЧКА★ Едноставен, но мода! ♬ Обидете се тоа! ♬ ♬ Многу необичен ѓердан што може да додадете моменти за да било кој поглед, домот или на повик. ♬♬Совршен подарок за жени и девојки♬ ♬Погоден за секоја состојба♬ ★ИЗВЕСТУВАЊЕ★ Поради прирачник за мерење, големината може да биде малку поинаков.Поради фотографијата на екранот, сликата не може да гарантира дека бојата прикажани на страницата е иста како вистинска боја на производот.Јас ќе се обидам да објаснам. ★Политика На Враќање★ 1. Производи со проблеми со квалитетот може да контактирате со нас за враќање на парите или замена во рок од 3 дена по добивањето на вашиот објект. 2. Секој производ што се користи е подобни за враќање или размена. 3. Сите вратени предмети мора да биде во сосема нова состојба, неискористени и со оригинални етикети. ★Одржување★ 1. Ве молиме обидете се да не нека додатоци се корозивни течности како на пример вода и lye2. Ве молиме да го отстраните додатоци пред вежбање. 3. Ве молиме бидете сигурни да го отстраните додатоци пред да одите на спиење во текот на ноќта, ве молиме да се стави на додатоци во затворен пакет. ★Контактирајте со нас★ Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро. ★Ви благодариме★♬Споделување на совршен одмор подарок со вашите пријатели и семејство♬Сакате да имаат добар ден!.

Вака можеби ќе ви се допадне..