• Свеж
2 Парчиња домашно Милениче Коса Смена за Мачка Отстранување на Влакна Pumice Камен Алатка Тепих Куче Крзно Отстранување Алатка за Автомобил Каучот Мебел, Постелнина Л
zoom_in

2 Парчиња домашно Милениче Коса Смена за Мачка Отстранување на Влакна Pumice Камен Алатка Тепих Куче Крзно Отстранување

DEN 215.76

Од стока
check Во продавницата

Пакетот вклучува : 2 парчиња на домашно милениче коса отстранување алатки се вклучени во пакетот, дозволувајќи им да се применат во автомобили и куќа, кои се корисни за чистење на домашни миленици крзно или коса од тепих, каучот, и мебел; Можете да поставите 1 парче на домашно милениче коса отстранување алатка во вашиот автомобил и место на другиот дома, така што ќе можат да ги користат секаде и во секое време.Safe материјал : направен од pumice материјал, домашно милениче крзно отстранување алатки се безбедни за употреба и тие ќе гребење на површината на мебел и облека кога ќе се чистење нив, кои се добри за отстранување на кучиња и мачки коса во секојдневно чистење.Големина информации : мери прибл. 3.94 x 1.97 x 1.38 инчен, миленичиња коса отстранување pumice е лесен за употреба и чување, што не го окупира вашиот простор; Можете да ја ставите во вашиот ранец, кабинет, автомобил чување, и багаж.Лесен за употреба и чистење : миленичиња коса отстранување алатки може да ви помогне да се исчисти некои кучиња и мачки коса од ќебе, тепих, троседот, столче, каучот, и облека; може да се одржи на домашно милениче коса отстранување алатки прво, и директно да издржам површината на мебел опфатени домашно милениче коса, По отстранувањето на домашно милениче коса, можете лесно чистење на домашно милениче коса отстранување pumice алатка со вода и исушете ја со крпа.Разни апликации : миленичиња крзно отстранување алатки се соодветно да се применуваат постојано во повеќето мебел и постелнината како каучи, перници, седиштата во автомобил, душеци, и килими; Со домашни миленичиња крзно отстранување алатки, вашиот простор ќе стане чиста и удобно, и можете да ги споделувате претставува со пријатели и соседи.На кучиња, мачки отстранување на влакна алатки се лесно да се користи за извлекувајќи милениче кожа и коса опфатени на вашиот мебел или облека без гребење на површината.Работата на домашно милениче коса отстранување алатка е едноставно.Може да се применува на светлината притисок и нежно издржам по површината да се исчисти домашно милениче коса и lint.Карактеристики : Материјал : pumice Боја : сива Димензии : како што е прикажано на сликата Пакетот вклучува : 2 x домашно Милениче коса отстранување алатки Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.

Вака можеби ќе ви се допадне..