• Свеж
Stelle Девојки Лак Назад Кратко Sleeve Леотар за Танц, Гимнастика и Балет
zoom_in

Stelle Девојки Лак Назад Кратко Sleeve Леотар за Танц, Гимнастика и Балет

DEN 335.76

Од стока
check Во продавницата

95% Памук, 5% Spandex.Отворете лак назад : едноставен и елегантен.Симпатична и симпатична, совршен за малиот балерина.Одлично за Танцување, Балет, Гимнастика, што Навиваат води, Вежба, и се Облекуваат.Наредени : Целосна пред обвивка, удобно и да дише.Натпревар : stelle чорапи и stelle танц чевли итн.Оваа симпатична Лак Назад Кратко Sleeve Леотар се направени со висок квалитет памук материјали.Во моментов шест бои на располагање.Достапни големини од 2 години деца до 9 години тинејџери. * STELLE, се изговара како /ˈstɛlə/, е алтернативна правописот на Estelle (Стариот француски, латински).И името Stelle значи "ѕвезда". * STELLE е НИ бренд.Компанијата е со седиште во прекрасниот Сан Франциско Заливот Област. * Сосема е основана од страна на мајка на три убави девојки.Во коренот на компанијата е мајка кој сака танцување и уметноста, и сакаше повеќе од производите таа е користење на нејзиниот малите деца. * Нашиот начин : Исклучителен квалитет.Ние партнер со најдобрите, етички фабрики низ светот.Оваа симпатична Лак Назад Кратко Sleeve Леотар се направени со висок квалитет памук материјали.Во моментов шест бои на располагање.Достапни големини од 2 години деца до 9 години тинејџери.

Вака можеби ќе ви се допадне..