• Свеж
Следната Светат Зелено Светло LED Светилки Гроздобер Сијалица 3.5 W Еквивалент 20W Мраз во Облик на E26 Led Сијалица Медиум База, Dimmable, Топло Сијалица Декоративни Сијалица
zoom_in

Следната Светат Зелено Светло LED Светилки Гроздобер Сијалица 3.5 W Еквивалент 20W Мраз во Облик на E26 Led Сијалица

DEN 599.76

Од стока
check Во продавницата

ЗЕЛЕНА СИЈАЛИЦА СТАКЛО СЕНКА - Следниот Сјај Ember Колекција Уникатен сијалица во облик на мраз стил со неговото зелено Стакло заврши и 2000 Kalvin топла боја помага во создавање на повеќе различни се погледне во вашата спална соба, трпезарија, ресторан, или ден.Голем празник и ноќта на Вештерките светилки декорација.ОРИГИНАЛОТ, ЛАСЕРСКИ-НАМАЛУВАЊЕ на ДИЗАЈН – во Внатрешноста на секоја наредна Сјај фенси светилки е акрилик столб за да се даде поголема длабочина и оригиналност во дизајн, повеќе детални од редовните LED светилки со вжарено и стандард Lumiled светилки и создава прекрасен гроздобер рустикален изглед и природен сјај.Се ВКЛОПУВА ВО E26 БАЗА -Како LED сијалица нашите декоративни дизајн користи E26 приклучок и нејзините компатибилен со повеќето осветлување опции како што се маса светилки, ѕид sconces или виси светлина тела да ги красат anyplace како што се кафе, продавници, бар, и во домашна средина.БЕЗБЕДНО И ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ – Следниот Сјај декоративни светилки се УЛ оценет енергетски ефикасен за да обезбеди долгорочна вредност и да се обезбеди тие се побезбедни за вашиот дом.Всушност, нашите Ember Колекција осветлување 120 lumens бара само 3.5 w еквивалент 20 W да помогне да се намали вкупните трошоци за енергија,.DIMMABLE LED СИЈАЛИЦА – Овие LED светилки може да се надополни со dimmer прекинувачи и тела да им помогне да го прилагодите вашиот соба амбиент и осветлување.Додадете повеќе светло за читање или вклучете го надолу за да создадете романтична атмосфера.

Вака можеби ќе ви се допадне..