• Свеж
SXCXBH Коноп Јаже 3мм X 300 метри Памук Јаже Мулти-Цел Креативни DIY Памук Јаже Насоки Извртени Ресни Памук Кабелот за Ѕид Виси Занаети (Боја : A)
zoom_in

SXCXBH Коноп Јаже 3мм X 300 метри Памук Јаже Мулти-Цел Креативни DIY Памук Јаже Насоки Извртени Ресни Памук Кабелот

DEN 1440.00

Од стока
check Во продавницата

Силна Изградба, Висока Толеранција на Стрес, Без Триење, Плови во Вода, Идеален за Пловењето и Кампување, Halters, Harnesses.Општа Намена Јаже Дома, Совршен за Движење и Дом, Градина, Занаети, и Облека Виси.Повеќенаменски, Одличен за Приклучните во Марина, Пешачење, Обезбедување на Објекти, како и Hammock Виси, Одличен Избор за Работа, Хоби и Рекреација Употреба.Лесно Ракување, Силна Природни Влакна Јаже, Совршен Прилог на вашиот Автомобил, Камион, RV, Гаража, Ранец, и Опрема за Собирање.Било какви проблеми што ги имате, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние сме секогаш тука да ви помогнат и одговор во рок од 24 часа.Чувајте го во стабилна и убава форма кога се испраќаат, лесно да се организира, да се спречи да хаос кога unraveled да ја користите.Во споредба со плетенка јаже, ресни мозок е помек да, но доволно силни за да се одржи себе добро. 3 насоки извртени даде памук кабелот флексибилност и цврстина, што го прави полесно да се поврати јазли и помош за конзистентност во текот на проекти.Нашите ресни памук кабелот има многу убава природна боја, може да се широко се користат во различни ресни апликации кои се движат од мали до големи, како што се дома декор плетење и капчиња проекти.Одличен прилог на вашето ресни резерви.Можете да го користите овој занает јаже за ѕид закачалки, завеси со многу fringe, градинарство, подарок завиткување, пакување материјал, накит и занает, проекти, домашни миленици, играчки и многу повеќе.Име : Памук Rope Material : Памук yarn Color : Ориз white Diameter : 3 mm Length : За 300m Weight : За 190g Package се Вклучени : 1 x Памук Кабелот.

Вака можеби ќе ви се допадне..