• Свеж
Belisima 5902012148860 Бебе Вреќа За Спиење Мачки Мулти-Обоени
zoom_in

Belisima 5902012148860 Бебе Вреќа За Спиење Мачки Мулти-Обоени

DEN 436.56

Од стока
check Во продавницата

Мултифункционален Бебе Pram Прашка Вреќа за Спиење Супер Топло Водоотпорен Универзална Дупки за сигурносен Појас.Високо квалитетен водоотпорен надворешниот материјал, многу мека центар.Unbuttoned се отстранува горниот во целост.Безбеден за деца : ткаенина и пополнување имаат потврда за сообразност според Oeko-Tex Стандард 100. Мултифункционален Шетач Sled Вреќа за Спиење Супер Топло Водоотпорен Универзална сигурносен Појас Дупки Висок квалитет водоотпорен надворешниот материјал, многу мека центар Buttoned се Отстранува горниот во целост.

Вака можеби ќе ви се допадне..