• Свеж
iPad 10.2 Случај за Деца, iPad 9/8/7 Генерација -10.2 2021/2020/2019 Деца Случај со Екран Заштитник, Shockproof Лесни се Справи со Стојат Заштитна Маска за Apple iPad 10.2 инчен Модел, Теал
zoom_in

iPad 10.2 Случај за Деца, iPad 9/8/7 Генерација -10.2 2021/2020/2019 Деца Случај со Екран Заштитник, Shockproof

DEN 549.60

Од стока
check Во продавницата

➤【Компатибилен Модел】i Pad 10.2 Случај Специјално дизајнирани за i Pad 10.2 2021 (i Pad 9-та Генерација,Модел A2602 A2603 A2604 A2605), i Pad 10.2 2020 година (i Pad 8 генерација, Модел A2428 A2429 A2430 A2270), i Pad 10.2 2019 (i Pad 7 Генерација, Модел A2197,A2200,A2198). ➤【Вграден Екран Заштитник】i Pad 10.2 Случај изградена-во кристално јасно, целосно интегриран екран заштитник држи вашиот ipad 10.2 од гребнатини и капки. ➤【Прецизни Отвори】i Pad 10.2 Случај 2021/2020/2019 дава лесен пристап до СИТЕ копчиња, пристаништа, и камери. ➤【Супер Квалитет】Новиот i Pad 10.2 Случај целосно ги покрива вашите 10.2 ipad, кои се заштити вашиот i Pad 10.2 од секојдневните гребење, капење и за други користи. ➤【Изградена-во Потпирачот】i Pad 10.2 2021/2020/2019 Случај изграден во потпирачот, го прави вашиот i Pad 10.2 со мулти-агол на гледање!.i Pad 10.2 Случај со Екран Заштитник за Деца.

Вака можеби ќе ви се допадне..