• Свеж
Savannan Туш Завеса Модерна Апстрактната Уметност Птица Мермерна Текстура Геометриски Модел водоотпорен Полиестер Ткаенини Завеса со Куки за Бања Када Тезги, 60x72
zoom_in

Savannan Туш Завеса Модерна Апстрактната Уметност Птица Мермерна Текстура Геометриски Модел водоотпорен Полиестер

DEN 496.08

Од стока
check Во продавницата

❤Водоотпорен : Вода Отвратителен полиестер ткаенини направи само малку вода ќе се впие преку, и поголемиот дел од водата ќе се формира капките вода на површината и брзо да се спротивстави. ❤ПОВОД : Ова туш завеса е совршен за сите кои сакаат да додадете малку забава и whimsy на нивните туш - го користите дома, стан, condo, хотел, camper, RV, dorm соба, училиште за капење, спортски клуб, теретана и секаде на друго место треба сигурен туш завеса или лагер. ❤ДЕКОРАЦИЈА : Update го изгледот на вашиот бања со Туш Завеса.Овој стилски завеса прави влијание со својата уникатна, око-фаќање на моделот.Совршен за мастер или гостин бања, можете лесно може да се повлече заедно соба со оваа впечатлива изјава парче. ❤ЕДНОСТАВНА ИНСТАЛАЦИЈА : Секоја завеса опремен со ' рѓа доказ метал grommets дизајн кој се вклопува многу стандардна големина туш/када и работи со директно или криви туш прачки.Лесно да ги промените туш прстени/куки дека ви се допаѓа. (куки вклучени). ❤ЛЕСНО НЕГА : Лесно да се грижи за и безбедно да се машина за миење ладно во мрежа перење торба, нежни циклус и собори сува ниска.Детали за Спречување на вода од јавните излезе од туш кабина.го задржува боја по перење.Меко и пријатно чувство Може да послужи како едноставна и разбраното туш завеса од itselfe.Пошегува со пластични куки за лесно installtion без никаков напор.Направени од високо квалитетни microfabric материјал На премиум квалитет ќе го задржи вашето завеса во потрага чиста и свежа подолго Модерна, боја, дизајн, изглед едноставни и стилски.Вашиот дом ќе биде чист и свеж со овој водоотпорен туш завеса во собата.Водоотпорен Функција Туш завесата може да се задржи водата во туш - не на подот.Вода глајд модели надвор и завеса суши брзо.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ Машина мие Мие студено со нежни циклус Благ детергент треба да се користи не кајгана.

Вака можеби ќе ви се допадне..