• Свеж
HXLLXB 4-Ниво Чевли Багажник,Смола и Метал Обувки OrganizerHold 12-Пар Чевли, Простор Savingfor Entryway, Ходникот, Плакар, Dorm Соба
zoom_in

HXLLXB 4-Ниво Чевли Багажник,Смола и Метал Обувки OrganizerHold 12-Пар Чевли, Простор Savingfor Entryway, Ходникот,

DEN 935.76

Од стока
check Во продавницата

[ЗДРАВ& ИЗДРЖЛИВОСТ]Направени на задебелена метал цевка со енергија обложени заврши која е мазна и со силна отпорност на корозија.Едноставна структура дизајн го прави многу лесно да се соберат,На страна панел на чевли решетката се направени од издржлив ABSmaterial,водоотпорен и отпорен на корозија,и дизајнот на криви се справи со е погодно за движење. [МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН]Во дневната соба, полиците може да се одржи дребулии.Стави тоа во плакарот и да се задржи на облека уредни.Направи комунални соба изгледа почисто. [ЗДРАВ & СТАБИЛИЗАЦИЈА]-Изградена од тешки челични цевки, солиден и сигурен дизајн нуди одлична стабилност за долготрајна употреба.Оваа чевли складирање rackwill не wobble или писклив .На четири нивоа се отвори дизајни се овозможи соодветно струење и совршен за да продавница до вашите омилени патики, чизми, и станови. [ПОВЕЌЕ СЦЕНИ КОРИСТЕТЕ]- се Стави во entryway погодно за секојдневна употреба ,престој во нови простории за да се задржи дребулии или да се воведе место за чување,без разлика дали надвор од очите во плакарот или стојат благодатно во дневна соба, тоа е совршен избор. [СОБРАНИЕТО Е БРИЗ] : Поставување на вашата чевли решетката за неколку минути!Следете ги јасни инструкции, усогласување на поврзување на делови лесно поради нумерирани знаци, се стегне завртки, а потоа се инсталира анти-совет за полнење, ако е потребно.Едноставно доволно, нели?.Добредојдовте на Yingyuan Продавница : опис на Производот : 4-слој чевли багажник, смола и метал чевли складирање торба може да се одржи 12 парови на shoes Frame материјал : пластични, metal Need да assemble Number на подови : 4 floors Installation метод : assembly Material : метал, ABSProduct големина : 50×20×57cm/19.68×7.87×22.44 in Cargo оптоварување : 10kg/22.04 lb Colour : Black Packing листата : Чевли багажник*1 Multi-сцена користете ја-го Стави на влезот за секојдневна употреба, оставете го во нови простории или се воведе складирање место, оваа чевли решетката може да се користи во вашата спална соба, бања и дневна соба веднаш.Дали се крие во плакарот или стои елегантно во дневната соба, тоа е совршен избор.Почитувани купувачот : Сите производи слики во оваа продавница е да се преземат во натура, што неизбежно ќе бидат погодени од различни средини и се покажува.По купувањето на производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе го реши тоа за вас како е можно поскоро, јас ви посакувам среќен живот!.

Вака можеби ќе ви се допадне..