• Свеж
за Samsung Галакси A03 Core Случај, Кожен Паричник, како во Случајот со Готовина & Картичка Слотови Мека TPU Задниот Поклопец Магнет Флип Случај за Samsung Галакси A03 Core (6.5)
zoom_in

за Samsung Галакси A03 Core Случај, Кожен Паричник, како во Случајот со Готовина & Картичка Слотови Мека TPU Задниот

DEN 311.76

Од стока
check Во продавницата

КОМПАТИБИЛНОСТ - Компатибилен со Samsung Galaxy A03 Јадро , ве молиме потврдете го моделот на вашиот телефон, пред да се одржи редот.Премиум СТП Кожа - кожа случај е направен од врвот СТП кожа која е издржлив, дише, носат-отпорни, и мека.Заштита на вашиот телефон, додека ужива во стилски и убави изглед.Кожа-стил телефон случај дава полно работно тело за заштита за вашиот телефон, заштита на вашиот телефон од прашина, гребнатини и гребнатинки.Answer : ___________________________ Note : нема автоматски се разбудам/спиење функција.Мека TPU Внатрешна Обвивка - во Споредба со PC материјали, TPU материјал е помек, повеќе погоден за носене и повеќе еластична.Флексибилни tpu внатрешна обвивка не е лесно да се пробие и да може ефективно да се намали штетата предизвикана од случајно пад на мобилен телефон, и лесно да се инсталира и да се уништат.И силни магнетни затворач безбедно затвора случајот и го спречува вашиот скапоцености од паѓање од случајот кога случајно падна.RFID Блокирање Технологија и Прецизни Cutouts и Дупки - Картичка слотови се поддржани од страна на напредни RFID технологија за ефективно го блокира сигнали и заштита на вашите лични податоци.Заштитете го вашиот чувствителни информации за кредитна картичка од криминалци.Точно cutouts да се задржи карактеристики целосно достапни.Удобен за да одговорите на телефонот или полнењето без да се симне случајот, може да се направи разговор со случајот е затворен.Паричникот Функција & Гледање Стенд - паричникот случај содржи три картичка слотови и парични преграда која ви овозможува да излезе без да мора да носите крупни purses.Флип случај со виткање функција ви овозможува да се види екран хоризонтално.И можете слободно да се прилагоди на агол да се најде најдобрите перспектива.Совршен за видео повици или гледање филмови.Дизајн : Луксузни Кожни Магнет Паричникот Случај Флип Случај Cover Material : СТП Кожа + Мека TPU Силикони Cover Features : Телефон Стојат Носител ( Потпирач ), 2 Картичката во Држачот, 1 Слика Рамка (или Карта Носителот), 1 Парични Wallet Function : Вода/Нечистотија/Шок Доказ.Заштита на телефонот и да го направи вашиот телефон повеќе уметнички.Shantime Кожа Случај за Samsung Галакси A03 Core The Премиум Стандард за Заштита на Маска за Samsung Галакси A03 Core The пакетот вклучува : 1 * ТЕЛЕФОН CASEAbout нас,"Shantime" како лидер Производителот на Интернет на мобилен телефон потреби, кои се специјализирани во високо-квалитетни дигитални производи и главно се посветени на обезбедување на звук за мобилен телефон заштитни производи.Shantime бренд е основан во 2008 година, во Кина, сега стане најконкурентна Интернет бренд во Кина и во Странство.Тоа е најдобар избор за милиони купувачи во странство.

Вака можеби ќе ви се допадне..