• Свеж
Божиќ Jingle Bells Оркестарот 14mm/0.5 Божиќ Ѕвона Занает Ѕвона за Донесување на Хривнија DIY Уметност Милениче Ѕвона Оркестарот Додатоци на Почетниот Виси Бои Ѕвона (Боја : П
zoom_in

Божиќ Jingle Bells Оркестарот 14mm/0.5 Божиќ Ѕвона Занает Ѕвона за Донесување на Хривнија DIY Уметност Милениче

DEN 316.80

Од стока
check Во продавницата

Исклучителна декорација : Овие шарени бел декорации може да бидат заменети со било дома декорација, многу погодна за Божиќ, свадби, годишнини и партии.Светне на празничната атмосфера и да се направи вашиот дом повеќе убави.Рачно изработени ѕвона се многу погоден за сите видови на занаети, така што може да се направи погодна ѕвона за вашето домашно милениче во секое време.Производ големина : 14mm/0.5".Лесно да се носат и продавница.Ве молиме да се стави на ѕвона во вентилирани и суво место.Божиќ ѕвона додадете повеќе содржини за секоја домашна декорација.Направи тоа различно.Тоа е исто така погоден за свадба и Божиќ дома декорација, DIY занаети, накит привезоци, ѕид виси подарок пакување, празник украси, музичка продукција и сл.Погоден за домашна декорација, пловни објекти, салфетка прстени, накит, ѕид hangings, подарок пакување и повеќе празник украси.Тоа може да се користи.Тоа е, исто така, идеален подарок за пријателите и семејството.Повеќе апликации : погоден за домашна декорација, ракотворби, накит привезоци, подарок пакување, празник украси, DIY лента стапови, пет ѕвона, сезонски декорација, итн.Производ : Божиќ bell Color : жолта, црвена роза, виолетова, сина, розова, портокалова, green Product големина : 14mm/0.5"Апликација : Дома Декорација/DIYWeight : 50g Note : ѕвона се релативно мали, и мали цвеќиња се насликани unevenly, декоративни bells Dang не гарантира дека сè ќе ѕвони, извршување на совршенство е внимателно шут!Поради разновидноста на производот избори, ве молиме потврдете го на големина и боја.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви послужи во рок од 24 часа.

Вака можеби ќе ви се допадне..