• Свеж
Fansipro Украсни Копчиња Месинг, Додаток Колекции На Облека Продавница; Хотел; Отворено; Travel; Дневни Домаќинство, 10(MM), Златни, 1 Парче Облека за Шиење Облека Копче / Тока,
zoom_in

Fansipro Украсни Копчиња Месинг, Додаток Колекции На Облека Продавница; Хотел; Отворено; Travel; Дневни Домаќинство,

DEN 170.16

Од стока
check Во продавницата

Увезени.Не Затворање затворање.Рака Мие.На готовиот копчиња изработени од исклучителна полирање оди низ неколку процеси.Употреба : палто, џемпер, костим, мода декорација.Производот е концизен во професионален дизајн, кој е модерен.Тоа е погодно да се исчистат, и тоа е водоотпорен и влага-доказ.Користете прилики : дома, на отворено, канцеларија, се прилагоди на продавница, облека продавница и други прилики.Одговара за овие прилики : Облека Продавница; Хотел; Отворено; Travel; Дневни Домаќинство; Приказ; Шкафот; Простор за Складирање; Облека Продавница; Трговски Центар Бои : Златна Материјали : Месинг Производ Облик : Слива Bossom Форма Целосно Нето Тежина : 3.8(G) Производ Дијаметар : 10(MM) Пакет Листа : 1 парче Облека за Шиење Облека Копче / Тока Описи : заврши копчиња изработени од исклучителна полирање оди низ неколку процеси.Употреба : палто, џемпер, костим, мода декорација.Производот е концизен во професионален дизајн, кој е модерен.Тоа е погодно да се исчистат, и тоа е водоотпорен и влага-доказ.Користете прилики : дома, на отворено, канцеларија, се прилагоди на продавница, облека продавница и други прилики.Применливи луѓето : се погодни само за возрасни На производот копчето со висока прецизност има добра осветленост.Структура : бакар pendant.Производот доаѓа со убави модели изработен од ваши раце.Производот е опремен со јасни рабови и агли, и тоа е тешко да се солза и носат.Производот е беспрекорно, без burrs на работ, и тоа ќе не гребење на кожата на вашето лице и раце.Тоа е подолг живот.Предупредуваат Совети : да се Чува на производот подалеку од оган извор така што нема да се изгори од производот. 2. Чувајте го производот подалеку од деца за да се избегне јадење на храна која е во заблуда за храна.

Вака можеби ќе ви се допадне..