• Свеж
Големина Маркери Медиум Бела Вреќа од 50 , за Облека Закачалки
zoom_in

Големина Маркери Медиум Бела Вреќа од 50 , за Облека Закачалки

DEN 768.00

Од стока
check Во продавницата

ТОРБА НА 50 PCS големина : медиум.Итно превозот.Производи добро спакувани и безбедно пред превозот.Сосема Нов и ќе бидат испратени во 1-3 дена.Класичен големина маркери, Бела со Црни Букви, се дизајнирани да се лесно да се закачите на повеќето метална кука закачалки за да ја идентификуваат големината на облека.Нивната употреба ќе се направи полесно за вашите клиенти да се најдат на нивната големина, брзо се со гледање на врвот на закачалка, наместо во потрага по големина ознаки на облека.Обезбедува пријатен шопинг искуство.

Вака можеби ќе ви се допадне..