• Свеж
UMIRIKO Океан Животните Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Личност Мода Leakproof, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двојно Ѕидови, Те?
zoom_in

UMIRIKO Океан Животните Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Личност Мода Leakproof,

DEN 647.76

Од стока
check Во продавницата

Силикони. 【Се задржи Топло или Ладно】UMIRIKO Спортски шише за вода усвојува храна-одделение од нерѓосувачки челик внатрешниот ѕид со топлинска изолација слој и вакуум температура заклучување слој за подобрување на ладно и топлина зачувување ефект. Избегне директна греење или со ставање на тоа на висока температура место.За да се спречи протекување, се зацврсти на капакот насока на стрелките на часовникот кога купот е навалена. 【Инструкции】①., за да се избегне отпорност на купот. 【Креативен Дизајн】Нашите термички шише не е само издржлив, но исто така многу симпатична, шик и елегантен!Прекрасни и уникатни дизајни на шишиња ги направи совршено прилагодени за жени и мажи, луѓе, тинејџери и деца.Препорачливо е да додадете топла вода или мраз вода за загреете или precooling со цел да се постигнат најдобри топлина и ладење ефект. Избегне паѓање, судир или силно влијание да предизвика купот на телото да се деформира, кој ќе влијае на производот ефикасност. 【Флексибилна Употреба】Нашите нерѓосувачки челик шишиња со вода се дизајнирани со слама капак и монтажни шише капи што ги прави идеални за носење околу себе, без разлика дали се во канцеларијата, училиште, фитнес, јога, или кога сте излезени за било отворено активност како што е возење велосипед, трчање, планинарење, backpacking, или кампување. Кога чистење, првата употреба неутрален детергент и топла вода за да се исчисти, не користете алкална кајгана, хемиски брише и други чистење на агенти; исто така, не се фаќа на литургија со остри предмети, кои може да предизвикаат печатење за да падне; конечно, не се мијат за долго време Впива во вода (не повеќе од 30 минути) лесно ќе предизвика печатење за да падне (Совети : кога печатење позиција е blistered поради впива вода, ве молиме не чистење со вашите раце да се направи печатење падне.

Вака можеби ќе ви се допадне..