• Свеж
IKASEFU Компатибилен со Samsung Galaxy S7 Работ Случај Кристал Bling Сјајна Shockproof Луксузен Сјај Светкавиот Флеш Кристал Дијамант Мека TPU силикони Браник Заштитна Маска Случај,Ц?
zoom_in

IKASEFU Компатибилен со Samsung Galaxy S7 Работ Случај Кристал Bling Сјајна Shockproof Луксузен Сјај Светкавиот

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

Compitable Модел : Samsung Galaxy S7 Раб.Креативни уникатен симпатична дизајн го прави вашиот случај повеќе корисни и модата.Ажурирајте го вашиот телефон безбедно и заштитени во стил со овој TPU силикони случај.Bling Bling Телефон случај е одлична за партии, ноќни клубови, или само совршен подарок за девојчиња.Камерата исечок,полнач,и микрофон отворен за олеснување на пристапот.Функција : Специјално дизајнирани Компатибилен со Samsung Galaxy S7 Раб.Го заштитува вашиот телефон од smudges,гребнатини,нечистотија,и секојдневно носат и солза.Хуманизирано дизајн го прави нашиот случај повеќе корисна, лесно може да пристапите до сите копчиња и карактеристики, контроли, и пристаништа.Уникатен стил decorade вашиот телефон повеќе модата и се најдобро.Тоа е добар подарок за децата,учениците и девојка.Големината е удобно за вас да се фати.Мека TPU случај кој ќе не боли вашиот телефон.Пакет Содржина : 1 x Случај (Телефон НЕ е вклучен!).

Вака можеби ќе ви се допадне..